Bakım Anlaşmalı Hizmetler

Bu hizmet esasına göre, sağlanılan en büyük avantaj; bakım anlaşmalı müşterilerimizin her zaman servis hizmeti önceliğine sahip olmalarıdır. Bakım anlaşması, sizlere yatırım maliyeti, ar-ge ya da personel yönetimi gibi bütçe ve zaman maliyet risklerine girmeden kurumunuz içerisinde bilgi işlem departmanına sahip olmanızı sağlar.

Kurumsal sözleşmeli çözüm ortaklığı kapsamındaki çalışmalarımız sistem ekspertizi ile başlamaktadır. Böylece mevcut sisteminizdeki aksaklıklar saptanır ve uzun vadede sizlere zaman ve maliyet açısından dezavantaj oluşturacak donanım, yazılım ve network sisteminde iyileştirilmeye gidilerek sorunsuz bir çalışma yapısı sağlanır.

Sözleşme dışı yani parça başı çalışma sisteminde ise sistem ve işleyiş ekspertizi yapılmadığından, kurumunuz bünyesinde çalışan personel şikâyetleri göz önünde bulundurularak sisteme ya da donanıma müdahale edileceğinden uzun vadede verimlilik esasından çok sorunlarınıza anlık çözümler ile cevap verilmektedir. Böylece kurum açısından maliyet artırıcı etkinin yanı sıra zaman ve verimlilik açısında da olumsuz etki sağlar. Bakım anlaşmalı bilgisayar sistemi hizmetleri bir nevi aracınız için yaptırmış olduğunuz kasko gibidir. Donanım ya da yazılım anlamında başınıza ne zaman ne geleceği belli olmaz. Bu sebeple hem ekonomik maliyeti hem de zaman maliyetini verimli kullanabilmek için bakım anlaşmalı hizmetleri tercih ediniz.

• Periyodik olarak donanım, yazılım ve network sisteminin bakımları

• Eksik yazılımların tespiti, lisanslarının temini ve kurulumu

• Donanım tamir işlemlerinin takibi (Bu hizmet kapsamında parça onarım işlemi bünyemizde çözülememesi ya da ilave parça gereksinimi duyulması durumunda ücret tarafınıza yansıtılır.)

• Onarım aşamasındaki cihazlar için yedek (konsinye) cihaz temini,

• Bilişim teknolojileri kapsamında ar-ge ve danışmanlık hizmetleri

• Online sınırsız destek ve servis hizmeti

• Telefon ile sınırsız destek hizmeti